O firmě

V oblasti střech je u firmy zaměstnáno 16 klempířů, pokrývačů a tesařů, kteří jsou vyučeni a mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Zázemí tvoří vlastní zařízené dílny a drobná mechanizace potřebná pro opravu nebo stavbu jakékoli střechy. Jsme schopni zpracovávat všechny materiály na krytí střech. Upřednostňujeme klasické krytiny a klempířské prvky z ušlechtilých materiálů. Jsme smluvními partnery výrobců a každoročně procházejí naši pracovníci školeními u výrobců krytin v tuzemsku i zahraničí. Našim krédem není kvantita, ale především kvalita odvedené práce a spokojenost zákazníka. Firemní specialitou jsou náročné klempířské práce. Patříme k zakládajícím členům Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů.
Našim zákazníkům poskytujeme bezplatné poradenství, konzultace při projektování a realizaci střešních plášťů.
Střecha je pro každého investora nákladnou a složitou záležitostí. Jsme si vědomi toho, že musí sloužit velmi dlouhou dobu. Je vystavena všem každodenním rozmarům počasí a přitom je mnohdy navíc dominujícím prvkem stavby.
Nevyhýbáme se rozumným zárukám a zodpovědnosti. Po dobu záruky děláme jednou ročně pochůzky po předaných střechách, abychom kontrolovali jejich správnou funkci.
Záleží jen na Vás, zda dáte na naši serióznost a odborné rady.
Vždyť děláme střechy pro Vás.